Veebireklaam

reklaam@ekspressmeedia.ee

Mikk Puskar

veebireklaami osakonna juht

mikk.puskar@ekspressmeedia.ee

 

Kaja Reilent

erilahenduste müügijuht

kaja.reilent@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5346 3873

Keido Seppi

suurklientide müügijuht

keido.seppi@ekspressmeedia.ee

Kristofer Viilmann

suurklientide müügijuht

kristofer.viilmann@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5649 3744

Elise Kuus

veebireklaami projektijuht - sisustuse valdkond

elise.kuus@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5623 2632

Kelli Ellus

veebireklaami projektijuht

kelli.ellus@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5194 4616

Kaur Joosep Stahl

veebireklaami projektijuht

kaur.joosep.stahl@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5388 4311

Ott Mägi

veebireklaami projektijuht

ott.magi@ekspressmeedia.ee

Kadri Pint

veebireklaami projektijuht

kadri.pint@ekspressmeedia.ee

Erli Vaiknurm

veebireklaami projektijuht

erli.vaiknurm@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5564 7474

Hanna-Liina Mäede

veebireklaami projektijuht

hanna-liina.maede@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5191 2336

Erik-Herald Valter

digitaalmeedia projektijuht

erik-herald.valter@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 5322 9323

Henrico Rattasepp

digitaalmeedia projektijuht

henrico.rattasepp@ekspressmeedia.ee

Jana Vainola

podcastide reklaamimüügi projektijuht

jana.vainola@ekspressmeedia.ee

Tel. +372 517 1534

Rebekka-Maria Remmelgas

podcastide reklaamimüügi projektijuht

rebekka-maria.remmelgas@ekspressmeedia.ee

Tel +372 5657 2898

Marii-Heleen Penu

digimeedia planeerija

marii-heleen.penu@ekspressmeedia.ee

Arina Zaviyalova

digimeedia planeerija

arina.zaviyalova@ekspressmeedia.ee

Katrin Leemits

reklaamitoimetaja

katrin.leemits@ekspressmeedia.ee

Marit Kala

reklaamitoimetaja

marit.kala@ekspressmeedia.ee

Kerttu Allmann

reklaamitoimetaja

kerttu.allmann@ekspressmeedia.ee