Äriarenduse üksus

Karin Vene

äriarenduse direktor

karin.vene@ekspressmeedia.ee

Lauri Toomsalu

Delfi tootejuht

lauri.toomsalu@ekspressmeedia.ee

Taivo Hiielaid

Eesti Ekspress/Maaleht/LP tootejuht

taivo.hiielaid@ekspressmeedia.ee

Marili Süld

ajakirjade tootejuht

marili.syld@ekspressmeedia.ee

Turundus

Eve Kaljusaar

turundusosakonna juhi KT/Delfi turundusjuht

eve.kaljusaar@ekspressmeedia.ee

Kadri Allaste

Turunduse projektijuht

kadri.allaste@ekspressmeedia.ee

Liisi Sepp

turunduse koordinaator/Rus Delfi/Maaleht/Eesti Naine turundusjuht

liisi.sepp@ekspressmeedia.ee

Marii Maiste

Kroonika/Maakodu/Anne & Stiil turundusjuht

marii.maiste@ekspressmeedia.ee

Gisela Needrit

Eesti Päevaleht/LP/Oma Maitse/Pere ja Kodu turundusjuht

gisela.needrit@ekspressmeedia.ee

Stella Täht

Eesti Ekspress/digid/Tervis Pluss turundusjuht

stella.taht@ekspressmeedia.ee

Birgit Pajust

turunduse kujundaja

Oskar Mihhailov

turunduse kujundaja

Karl Johanson

turunduse kujundaja

karl.johanson@ekspressmeedia.ee

Sigrid Kupenko

turundusosakonna juht

Lapsehoolduspuhkusel

Kadi Maarand

Kroonika/Anne & Stiil/Maakodu turundusjuht

Lapsehoolduspuhkusel

Elamusturundus

Heili Teder

elamusturunduse osakonna juht

heili.teder@ekspressmeedia.ee